Your search results

STAR REAL ESTATE

Pronat më të mira

Rezidenciale

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE – PRANE KOPS...

€ 330,000
Dhoma Gjumi2
Size196 m2
2 Dhoma Gjumi
196 m2
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 196 m² + 100 m² verand ...
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 19 ...
€ 330,000
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size160 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
160 m2
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe total ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartament ...
€ 210,000
Rezidenciale

DUBLEX PER SHITJE TEK ELEONORA

€ 175,000
Size190 m2
190 m2
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Verande.  
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Ver ...
€ 175,000
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, TE 21 DHJETORI

€ 115,000
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, prej te cilave neto jan ...
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, pre ...
€ 115,000
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size135 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
135 m2
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tuale ...
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dh ...
€ 700
Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700
Rezidenciale

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE SELVISE

€ 700
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size110 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
110 m2
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Mo ...
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal ...
€ 700
Rezidenciale

Apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Eduard Ma...

€ 500
Dhoma Gjumi2
2 Dhoma Gjumi
Apartament me qira 2+1+2 ne Rrugen Eduard Mano, tek Liqeni Thate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pa banuar me pare. ...
Apartament me qira 2+1+2 ne Rrugen Eduard Mano, tek Liqeni Thate. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i ...
€ 500

Pronat në Shitje

Rezidenciale

DUBLEX PER SHITJE TEK ELEONORA

€ 175,000
Size190 m2
190 m2
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Verande.  
Shitet dublex tek Eleonora. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 190 m2 nga te cilat 45 m2 jane Ver ...
€ 175,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size160 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
160 m2
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe total ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartament ...
€ 210,000
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000
Rezidenciale

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE – PRANE KOPS...

€ 330,000
Dhoma Gjumi2
Size196 m2
2 Dhoma Gjumi
196 m2
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 196 m² + 100 m² verand ...
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 19 ...
€ 330,000
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, TE 21 DHJETORI

€ 115,000
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, prej te cilave neto jan ...
Apartament 2+1 ne shitje, te 21 Dhjetori, prane hotel Doro City. Siperfaqja totale eshte 115 m2, pre ...
€ 115,000
Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
2 Dhoma Gjumi
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e dyte ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Poziciono ...
€ 185,000
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000
Komerciale

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARIS...

€ 160,000
Size65 m2
65 m2
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto. Ambienti ndodhet ne ka ...
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto. Am ...
€ 160,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size130 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
130 m2
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 130 m2. Pozicionohet n ...
Shitet apartament 2+1 ne Linze, prane restorant Dy Luanet. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 13 ...
€ 70,000
Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
Size250 m2
250 m2
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre ...
€ 2,500
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTI...

€ 90,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size97 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
97 m2
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Disponon certefikate prone ...
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Dispon ...
€ 90,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

€ 85,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size131 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
131 m2
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim. Me ...
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne kat ...
€ 85,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIELLIT

€ 60,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size50 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
50 m2
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me nje sallon plus kuzhi ...
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me n ...
€ 60,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

€ 53,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size73 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
73 m2
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje sallon ndenje bashk ...
Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar  tek Fresku. Siperfaqe totale 72.7 m2. Organizohet me nje ...
€ 53,000
Truall

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Size5,000 m2
5,000 m2
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume informa ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim . ...
€ 200
Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Size2,000 m2
2,000 m2
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me sh ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga ...
€ 200
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT

€ 115,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size81 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
81 m2
Shitet apartament 2+1 tek zona e 21 Dhjetorit. Pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 80.6 m2. Per me shume i ...
Shitet apartament 2+1 tek zona e 21 Dhjetorit. Pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 80. ...
€ 115,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size120 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
120 m2
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati i Shtate N ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipo ...
€ 86,000
Komerciale

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Size40 m2
40 m2
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet -depo Cmimi 55.000 ...
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet ...
€ 55,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tu ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 ...
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KODRA E DIELLIT 2

€ 215,000
Dhoma Gjumi1
Tualete3
Size130 m2
1 Dhoma Gjumi
3 Tualete
130 m2
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri q ...
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e katert te ...
€ 215,000
Rezidenciale

SHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size150 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
150 m2
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore qe li ...
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te r ...
€ 185,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size150 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
150 m2
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 neto) Cmimi 1300 Eu ...
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 ...
€ 195,000
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e nderteses es ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siper ...
€ 310,000
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 p ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfa ...
€ 90,000
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 , KODRA E DIELLIT 2.

€ 130,000
Dhoma Gjumi2
Size113 m2
2 Dhoma Gjumi
113 m2
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2. Ndodhet ne kompleksin me ...
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2. Ndod ...
€ 130,000
Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 30,000
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 euro /m2. Disponon dok ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 eu ...
€ 30,000
Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 604,500
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale prej 9300m2. Ideale per magazina , kapanone  etj. Disponon dokumentacion te rregu ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale prej 9300m2. Ideale per magazina , kapanone  etj. Disponon do ...
€ 604,500
Rezidenciale

PENTHOUSE NE SHITJE , PRANE ISH STACIONIT TE...

€ 165,000
Dhoma Gjumi2
Size165 m2
2 Dhoma Gjumi
165 m2
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka nje siperfaqe totale prej 165 ...
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka nje siper ...
€ 165,000

Pronat me Qira

Rezidenciale

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE SELVISE

€ 700
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size110 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
110 m2
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Mo ...
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal ...
€ 700
Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size135 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
135 m2
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tuale ...
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dh ...
€ 700
Komerciale

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK PALLATI ME SHIGJET...

€ 400
Size55 m2
55 m2
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. I investuar dhe i p ...
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. ...
€ 400
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Dhoma Gjumi1
Tualete3
Size200 m2
1 Dhoma Gjumi
3 Tualete
200 m2
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke me k ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon ...
€ 2,000
Komerciale

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size64 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
64 m2
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. Cmimi 600 Euro ne mu ...
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. ...
€ 600
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Size4,000 m2
4,000 m2
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane Unive ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: ...
€ 3,000
Komerciale

AMBIENT PER ZYRA 2+1 ME QIRA TEK SQUARE 21

€ 500
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size115 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
115 m2
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe nje korridor qe ben ...
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe ...
€ 500
Rezidenciale

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIE...

€ 350
Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume informacion ju lutem na ko ...
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume inform ...
€ 350
Komerciale

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Dhoma Gjumi2
Size68 m2
2 Dhoma Gjumi
68 m2
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ndah ...
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe t ...
€ 450

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Size60 m2
60 m2
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mobiluar ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet ...
€ 450

Agjentët

Agjentët

Grejs Nasufi

Grejs Nasufi Coordinator

Sonila Krasniqi

Star Real Estate Senior Agent  

Fatmir Caushi

Stargroup

Compare Listings