Properties listed in Truall

Shitet truall + godine 3 kateshe, në autostr...

€ 2,000,000
💫Shitet truall + godine 3 kateshe💫 📍Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5, 👉Me doku ...
💫Shitet truall + godine 3 kateshe💫 📍Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5, 👉Me dokumentation të rregullt. 👉 ...
3,400 m2details
Truall

Toke ne shitje, Berxulle, Vore

€ 150,000
🏡Shitet toke 📍Berxulle, Vore 📐Siperfaqe totale: 2000m2 🏷Cmimi: 150.000 Euro 👉Per nje vizit ...
🏡Shitet toke 📍Berxulle, Vore 📐Siperfaqe totale: 2000m2 🏷Cmimi: 150.000 Euro 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni t ...
2,000 m2details
Truall

Shitet/ jepet toke me qera

€ 400,000
💫Shitet/ jepet toke me qera💫 📍Fushe Preze 📐Siperfaqe totale: 8536m2 🏷Cmimi per shitje: 400 ...
💫Shitet/ jepet toke me qera💫 📍Fushe Preze 📐Siperfaqe totale: 8536m2 🏷Cmimi per shitje: 400.000 € 🏷Cmimi per qera: 2 ...
8,536 m2details

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume in ...
Star Real Estate
Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per ...
1 m2details
1
Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 30,000
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cm ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale 300m2 . Ideale per ndertim (vila , shtepi, etj). Cmimi 100 euro /m2. Dispono ...
Translate »

Compare Listings