Your search results

Më Kontakto

Planifiko një takim

Pronat

Të gjitha (20)
ME QIRA (2)
SHITJE (17)
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size160 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
160 m2
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe total ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartament ...
€ 210,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

€ 85,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size131 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
131 m2
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim. Me ...
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne kat ...
€ 85,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIELLIT

€ 60,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size50 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
50 m2
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me nje sallon plus kuzhi ...
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me n ...
€ 60,000
Komerciale

AMBIENT PER ZYRA 2+1 ME QIRA TEK SQUARE 21

€ 500
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size115 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
115 m2
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe nje korridor qe ben ...
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe ...
€ 500
Rezidenciale

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIE...

€ 350
Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume informacion ju lutem na ko ...
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume inform ...
€ 350
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

€ 86,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size120 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
120 m2
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipoteke Kati i Shtate N ...
Shitet apartament 2+1 ne Fresk me nje pamje te mrekullueshme.  Siperfaqe totale 120 m2 Disponon hipo ...
€ 86,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tu ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 ...
Komerciale

HOTEL PER SHITJE NE BORSH

€ 3,200,000
Tualete21
21 Tualete
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 nga te cilat 1260m2 ...
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 ...
€ 3,200,000

Compare Listings