Your search results

Contact Me

Rezervo nje takim

Listimet

Te gjitha (71)
ME QIRA (13)
SHITJE (14)

Shitet apartament 2+1+2, Siri Kodra

€ 105,000
🏡Shitet apartament 2+1+2 📍Siri Kodra 👉Kat i pare banim, pallat i ri 📐Siperfaqe totale 89.2 ...
🏡Shitet apartament 2+1+2 📍Siri Kodra 👉Kat i pare banim, pallat i ri 📐Siperfaqe totale 89.2 m2 🏷Cmimi 105.000€ ( i d ...
90 m2details

Apartament 2+1 ne shitje, Astir

€ 85,000
💥Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍Astir, rezidenca demneri me pamje nga mali i dajtit. 📐Ambjent ...
💥Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍Astir, rezidenca demneri me pamje nga mali i dajtit. 📐Ambjent i brendshem 72 m2 dhe te ...
79 m2details

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE

€ 140,000
💥 APARTAMENT 4+1 NE SHITJE 💥 📍Mozaik 📐Siperfaqe totale 122 m2 🏡Kati 5 👉Tarrace e izoluar 🏷 ...
💥 APARTAMENT 4+1 NE SHITJE 💥 📍Mozaik 📐Siperfaqe totale 122 m2 🏡Kati 5 👉Tarrace e izoluar 🏷Cmimi 140.000 euro 👉Per n ...
122 m2details

JEPET BAR-RESTORANT ME QIRA

€ 2,100
💥JEPET BAR-RESTORANT ME QIRA💥 📍Kodra e Diellit 📐Siperfaqja totale e ambientit eshte 930 m2 ...
💥JEPET BAR-RESTORANT ME QIRA💥 📍Kodra e Diellit 📐Siperfaqja totale e ambientit eshte 930 m2 nga te cilat 250 m2 esht ...
930 m2details

Jepet apartament 1+1me qera, Sheshi Wilson ,...

€ 420
💥Jepet apartament 1+1me qera💥 📍Sheshi Wilson 🏡Kati 3 pallat ekzistues 🏷Cmimi 420 euro 👉Per ...
💥Jepet apartament 1+1me qera💥 📍Sheshi Wilson 🏡Kati 3 pallat ekzistues 🏷Cmimi 420 euro 👉Per nje vizite ne prone mos ...
50 m2details

Shitet Apartament 2+1, Perballe maternitetit

€ 118,000
✨Shitet Apartament 2+1✨ 📍Perballe maternitetit 📐Siperfaqe totale: 91 m2 🏡Kati 4 🔺️Me hipot ...
✨Shitet Apartament 2+1✨ 📍Perballe maternitetit 📐Siperfaqe totale: 91 m2 🏡Kati 4 🔺️Me hipoteke 🏷Cmimi: 118.000€ 👉Per ...
91 m2details
Translate »

Compare Listings