Advanced Search
Me shume opsione
We found 0 results. View results
Your search results

Grejs Nasufi

Office Coordinator
Member of: Star Real Estate

Rreth Meje

Contact Me

Rezervo nje takim

Listimet

Te gjitha (12)
ME QIRA (4)
SHITJE (8)

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK KRYQEZIMI I 21 DH...

€ 500
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecua ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 Kryqezimi 21 Dhjetorit Organizimi: Sallon ndjenje Kuzhine e vecuar Korridor shperndares 2 ...
2 2 120 m2details

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TEK RRUGA E KAVAJ...

€ 145,000
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 ...
Apartamenti pozicionohet midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit Siperfaqe totale 104.5 m2 Siperfaqe e brendshme ...
2 2 105 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK GARDEN CITY,LAPRA...

€ 350
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese priv ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2✨ 📍Laprake prane Garden City Apartamenti pjese e nje ndertese private 5 kateshe Ndodhet ne ...
2 2 120 m2details

8 POSTE PARKIMI NE SHITJE,RRUGA HASAN ALLA K...

€ 104,000
NE SHITJE 8 POSTE PARKIMI, RRUGA HASAN ALLA Pozicinohen ne nje pallat te ri, tek Komuna e ...
NE SHITJE 8 POSTE PARKIMI, RRUGA HASAN ALLA Pozicinohen ne nje pallat te ri, tek Komuna e Parisit Kati -2 Disponojn ...
124 m2details
9

VILE 2 KATESHE NE SHITJE REZIDENCA PRIMAVERA...

€ 520,000
VILË INDIVIDUALE NE SHITJE POZICIONUAR NE NJE NGA REZIDENCAT ME TE REJA PRANE TEG Organizi ...
VILË INDIVIDUALE NE SHITJE POZICIONUAR NE NJE NGA REZIDENCAT ME TE REJA PRANE TEG Organizimi: Kati-1 organizohet ng ...
3 3 225 m2details

APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE QENDER TE TIRANES

€ 1,100
Apartament luksoz me qira 2+1 Pallat i ri, me ashensor Kati 4 Siperfaqja 115 m2 Kubature e ...
Apartament luksoz me qira 2+1 Pallat i ri, me ashensor Kati 4 Siperfaqja 115 m2 Kubature e rregullt Drite natyrale ...
2 1 115 m2details
  • Change Currency

  • Change Measurement

  • Advanced Search

    Me shume opsione
  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

  • Reset Password

Translate »

Compare Listings