Your search results

Më Kontakto

Planifiko një takim

Pronat

Të gjitha (3)
ME QIRA (2)
SHITJE (1)
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size135 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
135 m2
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tuale ...
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dh ...
€ 700
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KONGRESI I MANASTI...

€ 90,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size97 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
97 m2
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Disponon certefikate prone ...
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes. Me siperfaqe 97 m2. Pallat i vitit 2000. Dispon ...
€ 90,000
Komerciale

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size64 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
64 m2
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. Cmimi 600 Euro ne mu ...
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. ...
€ 600

Compare Listings