Your search results

Më Kontakto

Planifiko një takim

Pronat

Të gjitha (9)
ME QIRA (2)
SHITJE (7)
Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000
Truall

TOKE PER SHITJE TEK RRUGA ULLISHTES

€ 200
Size5,000 m2
5,000 m2
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim .Per me shume informa ...
Toke per shitje tek rruga Ullishtes. Siperfaqe 5000 m2, me cmim 200 m2. I pershtatshem per ndertim . ...
€ 200
Truall

SHITET TOKE NE MJULLE BATHORE

€ 200
Size2,000 m2
2,000 m2
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga kryesore. Per me sh ...
Shitet 2000 m2 toke ne Mjulle, Bathore. E pershtatshme per ndertim dhe eshte i aksesueshem nga rruga ...
€ 200
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI KONTAKT

€ 115,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size81 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
81 m2
Shitet apartament 2+1 tek zona e 21 Dhjetorit. Pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 80.6 m2. Per me shume i ...
Shitet apartament 2+1 tek zona e 21 Dhjetorit. Pozicionohet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 80. ...
€ 115,000
Komerciale

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Dhoma Gjumi2
Size68 m2
2 Dhoma Gjumi
68 m2
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ndah ...
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe t ...
€ 450
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e nderteses es ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siper ...
€ 310,000
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 p ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfa ...
€ 90,000
Rezidenciale

VILE 2-KATSHE NE SHITJE, NE BABRRU

€ 130,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size159 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
159 m2
Vile 2-katshe ne shitje, ne Babrru. Vila ka siperfaqe banimi prej 159.2 m2, dhe siperfaqe totale te tokes 325 m2. Kati i ...
Vile 2-katshe ne shitje, ne Babrru. Vila ka siperfaqe banimi prej 159.2 m2, dhe siperfaqe totale te ...
€ 130,000

Compare Listings