Advanced Search
Me shume opsione
We found 0 results. View results
Your search results

Rreth Meje

Me praktiken disa vjecare si ekonomiste, dhe perkushtim ne sherbimin ndaj klientit, angazhohem te sjell tek ju eksperiencen qe ju duhet ne tregun e ndermjetesimit te pasurive te paluajtshme.

Mos hezitoni te me kontaktoni per Shitje, Blerje, Qira apo Konsulence per pronen tuaj.

Telefon: 067 488 1216
Email: sonilakrasniqi@gmail.com

Contact Me

Rezervo nje takim

Listimet

Te gjitha (3)
ME QIRA (1)
SHITJE (2)

APARTAMENT ME QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK 300 E...

€ 300
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • ...
APARTAMENT 1+1 ME QIRA Kopshti Botanik • Jepet i pa mobiluar (si ne foto) • Pallat i ri • Çmimi 300 Euro Per nje vi ...
Rezidenciale

NJE NGA REZIDENCAT ME TE BUKURA TE BREGDETIT...

€ 1,000,000
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te organizuara per ak ...
Ne Shitje nje nga Rezidencat me te bukura te bregdetit tone ✨ 6 Vila te organizuara per akomodim hotelerie. Siperfa ...
1,500 m2details
10
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KRISTAL CENTER...

€ 155,000
APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 NDODHET NE MBIKALIMIN PRANE KRISTAL CENTER, KOMUNA E PARISIT. ...
APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 NDODHET NE MBIKALIMIN PRANE KRISTAL CENTER, KOMUNA E PARISIT. APARTAMENTI KA SIPERFAQE ...
2 2 115 m2details
  • Change Currency

  • Change Measurement

  • Advanced Search

    Me shume opsione
  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

  • Reset Password

Translate »

Compare Listings