Properties listed in Komerciale

Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700
Komerciale

HOTEL PER SHITJE NE RADHIME, VLORE

Size6,500 m2
6,500 m2
HOTEL PER SHITJE NE RADHIME,VLORE Hoteli pozicionohet ne vijen bregdetare dhe ka akses direkt me rrugen kryesore. Inform ...
HOTEL PER SHITJE NE RADHIME,VLORE Hoteli pozicionohet ne vijen bregdetare dhe ka akses direkt me rru ...
Komerciale

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK PALLATI ME SHIGJET...

€ 400
Size55 m2
55 m2
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. I investuar dhe i p ...
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. ...
€ 400
Komerciale

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARIS...

€ 160,000
Size65 m2
65 m2
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto. Ambienti ndodhet ne ka ...
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto. Am ...
€ 160,000
Komerciale

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size64 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
64 m2
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. Cmimi 600 Euro ne mu ...
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. ...
€ 600
Komerciale

AMBIENT PER ZYRA 2+1 ME QIRA TEK SQUARE 21

€ 500
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size115 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
115 m2
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe nje korridor qe ben ...
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe ...
€ 500
Komerciale

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Size40 m2
40 m2
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet -depo Cmimi 55.000 ...
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet ...
€ 55,000
Komerciale

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Dhoma Gjumi2
Size68 m2
2 Dhoma Gjumi
68 m2
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ndah ...
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe t ...
€ 450
Komerciale

HOTEL PER SHITJE NE BORSH

€ 3,200,000
Tualete21
21 Tualete
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 nga te cilat 1260m2 ...
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 ...
€ 3,200,000

Compare Listings