Properties listed in Babrru

Rezidenciale

VILE 2-KATSHE NE SHITJE, NE BABRRU

€ 130,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size159 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
159 m2
Vile 2-katshe ne shitje, ne Babrru. Vila ka siperfaqe banimi prej 159.2 m2, dhe siperfaqe totale te tokes 325 m2. Kati i ...
Vile 2-katshe ne shitje, ne Babrru. Vila ka siperfaqe banimi prej 159.2 m2, dhe siperfaqe totale te ...
€ 130,000

Compare Listings