Properties listed in Blloku

7
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, Rr. Sami Frasheri, B...

€ 700
APARTAMENT 2+1 ME QIRA✨ 📍Rr. Sami Frasheri, Blloku 📝Organizimi: Dhome ndjenje dhe guzhine ...
APARTAMENT 2+1 ME QIRA✨ 📍Rr. Sami Frasheri, Blloku 📝Organizimi: Dhome ndjenje dhe guzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, ...
2 70 m2details
7
Rezidenciale

Apartament me qera 2+1+2 tualete +2ballkone...

€ 650
💫Apartament me qera 2+1+2 tualete +2ballkone 📍Blloku 📐Siperfaqe totale 120 m² 🏡Kati 2 me a ...
💫Apartament me qera 2+1+2 tualete +2ballkone 📍Blloku 📐Siperfaqe totale 120 m² 🏡Kati 2 me ashensor 🏷 650 € + post pa ...
2 120 m2details
4
Komerciale

Jepet me qera ambjent biznesi 1+1, Sheshi Wi...

€ 450
💫Jepet me qera ambjent biznesi 1+1💫 📍Sheshi Wilson 📐Siperfaqe totale 71.5m2 🏡Kati 4 👉Liroh ...
💫Jepet me qera ambjent biznesi 1+1💫 📍Sheshi Wilson 📐Siperfaqe totale 71.5m2 🏡Kati 4 👉Lirohet me date 1 Mars, jepet ...
71 m2details
4
Komerciale

Shitet garazh, Blloku

€ 50,000
💫Shitet garazh 💫 📍Blloku 📐Me siperfaqe neto 17 meter katror 📝 I nje cilesie shume te larte ...
💫Shitet garazh 💫 📍Blloku 📐Me siperfaqe neto 17 meter katror 📝 I nje cilesie shume te larte, me hapje/mbyllje me tel ...
17 m2details
4
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1 ME DEPO 400 EURO NE B...

€ 400
APARTAMENT ME QIRA 2+1+depo 📍Rruga Vaso Pasha,Bllok •Jepet i pamobiluar(si ne foto) •Do ve ...
APARTAMENT ME QIRA 2+1+depo 📍Rruga Vaso Pasha,Bllok •Jepet i pamobiluar(si ne foto) •Do vendoset kuzhina dhe dyert ...
Translate »

Compare Listings