Properties listed in Fakulteti Juridik|rruga Milto Tutulani

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mob ...
Translate »

Compare Listings