Properties listed in fushe preze

Komerciale

Shitet /Jepet me qera kapanon

€ 900,000
💥Shitet /Jepet me qera kapanon💥 📍 Fushe Preze 📝Organizohet ne 3 Kate 📐Me nje siperfaqe tot ...
💥Shitet /Jepet me qera kapanon💥 📍 Fushe Preze 📝Organizohet ne 3 Kate 📐Me nje siperfaqe totale 2520 m2 dhe siperfaqe ...
3,000 m2details
Truall

Shitet/ jepet toke me qera

€ 400,000
💫Shitet/ jepet toke me qera💫 📍Fushe Preze 📐Siperfaqe totale: 8536m2 🏷Cmimi per shitje: 400 ...
💫Shitet/ jepet toke me qera💫 📍Fushe Preze 📐Siperfaqe totale: 8536m2 🏷Cmimi per shitje: 400.000 € 🏷Cmimi per qera: 2 ...
8,536 m2details
Translate »

Compare Listings