Properties listed in Komuna e Parisit

Komerciale

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARIS...

€ 160,000
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 ...
Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit, Kompleksi Niku. Siperfaqe 55 m2 neto dhe 65 bruto. Ambienti ndodhet ...
Komerciale

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka s ...
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ...
Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambi ...
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2, KOMUNA E PARISIT

€ 195,000
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siper ...
 SHITET APARTAMENT 3+1+2 tualete.  Komuna e Parisit, perballe Kika 1  Siperfaqe 150 m2 bruto (140 m2 ...
3 2 140 m2details
Translate »

Compare Listings