Properties listed in Kopshti Zoologjik

Rezidenciale

Apartament me qera 2+1+2 tualete + 2 ballko...

€ 450
💫Apartament me qera 2+1+2 tualete + 2 ballkone💫 📍Kopeshti zoologjik 📐Siperfaqe totale 122 ...
💫Apartament me qera 2+1+2 tualete + 2 ballkone💫 📍Kopeshti zoologjik 📐Siperfaqe totale 122 M2 🏡 Kati 7 👉Parkimi i pe ...
2 122 m2details
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLO...

€ 210,000
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. ...
Shitet Apartament 3+1+2 me 3 ballkone, prane Kopshtit Zoologjik, ne Rrugen Shyqyri Brari. Apartamenti ka siperfaqe ...
3 2 160 m2details
user image
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamente ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te ...
Translate »

Compare Listings