Properties listed in Kullat Binjake

Komerciale
DHËNË ME QERA

Jepet zyre me qera, Kullat binjake

€ 800
💫Jepet zyre me qera💫 📍Kullat binjake 📐Siperfaqe totale: 40 m² 🏡Kati 3 pjeserisht e mobilua ...
💫Jepet zyre me qera💫 📍Kullat binjake 📐Siperfaqe totale: 40 m² 🏡Kati 3 pjeserisht e mobiluar 🏷Cmimi 800 € 👉Per nje v ...
800 m2details
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus k ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake. Apartament perbehet nga 1 sallon bashke plus kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ...
Translate »

Compare Listings