Properties listed in Pazari i ri

Komerciale

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qep ...
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet -depo Cmimi 55 ...
Translate »

Compare Listings