Properties listed in Rruga e Barrikadave

Rezidenciale

APARTAMENT 3+1 ME QERA, Rruga e Barrikadave

€ 700
💥APARTAMENT 3+1 ME QERA💥 📍Rruga e Barrikadave 📐140m2 🏡Kati 7 🏷Cmimi: 700€ 👉Per nje vizite ...
💥APARTAMENT 3+1 ME QERA💥 📍Rruga e Barrikadave 📐140m2 🏡Kati 7 🏷Cmimi: 700€ 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te ...
3 140 m2details
Komerciale

Jepet Apartament 2+1+2 tualete me qera, Rrug...

€ 800
Jepet Apartament 2+1+2 tualete me qera 📍Rruga e Barrikadave •Kati 2 • Zone shume e qete •I ...
Jepet Apartament 2+1+2 tualete me qera 📍Rruga e Barrikadave •Kati 2 • Zone shume e qete •Investim i ri • Cmimi :800 ...
Rezidenciale

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA ...

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, k ...
Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndr ...
Star Real Estate
Translate »

Compare Listings