Properties listed in rruga e Elbasanit

Komerciale

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size64 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
64 m2
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. Cmimi 600 Euro ne mu ...
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. ...
€ 600

Compare Listings