Properties listed in Rruga Sami Frasheri

Rezidenciale
DHËNË ME QERA

APARTAMENT ME QIRA 2+1 ME STUDIO RRUGA "...

€ 800
SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1 Rr.Sami Frasheri Organizimi: Dhome ndjenje dhe guzhine e vecu ...
SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1 Rr.Sami Frasheri Organizimi: Dhome ndjenje dhe guzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, nje st ...
2 65 m2details
Translate »

Compare Listings