Properties listed in Selite

9
Rezidenciale

Jepet me qera Vile 4 kateshe

€ 3,000
💥Jepet me qera Vile 4 kateshe💥 📐Siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe truall 420m2! 📍Ndo ...
💥Jepet me qera Vile 4 kateshe💥 📐Siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe truall 420m2! 📍Ndodhet tek blloku i vilave ...
4 600 m2details
8
Rezidenciale
SHITUR

Apartament 2+1 ne shitje , Selite

€ 90,000
💥 Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍 Selite 📐Siperfaqe totale 112.32 m2 🏡Kati 3 banim 🔺️Me dokun ...
💥 Apartament 2+1 ne shitje 💥 📍 Selite 📐Siperfaqe totale 112.32 m2 🏡Kati 3 banim 🔺️Me dokunentacion te rregullt hipo ...
2 112 m2details
1
Komerciale

Ambient komercial ne shitje, Rreth rrotulli...

€ 1,500
💫Ambient komercial ne shitje💫 📍Adresa: Rreth rrotullimi i Selites 📐Siperfaqe totale: 50.5m ...
💫Ambient komercial ne shitje💫 📍Adresa: Rreth rrotullimi i Selites 📐Siperfaqe totale: 50.5m2 🏷Cmimi: 1500€m2 👉Per nj ...
50 m2details
10
Rezidenciale

Jepet me qera Vile 3 kateshe, Selite

€ 1,400
Jepet me qera Vile 3 kateshe 📍Selite 📐 Siperfaqja: 110m2 per kat ; 1500m2 toka 👉 Vend park ...
Jepet me qera Vile 3 kateshe 📍Selite 📐 Siperfaqja: 110m2 per kat ; 1500m2 toka 👉 Vend parkimi per te pakten 5 makin ...
2 110 m2details
13
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane ...
Translate »

Compare Listings