Properties listed in Zogu i Zi

Rezidenciale

Shitet apartament 2+1+2 tek rrethrrotullimi ...

€ 185,000
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. ...
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. Eshte totalisht i investuar dhe mobiluar. Pozicionohet ne katin e ...
Translate »

Compare Listings