Your search results

add to favorites    

video image

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

SHITET SUPER VILE TE REZIDENCA PRIMAVERA, GJ...

€ 600
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja ...
REZIDENCA PRIMAVERA , Gjiri i Lalezit SHITET VILA Siperfaqja e ndertimit 280 m2 Siperfaqja e truallit 650 m2 Pozici ...

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 TE SQUARE...

€ 550
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ba ...
Super apartament me qira tek Square21, rruga e Kavajes Tipologjia e apartamentit 1+1 me ballkon Mobilim i ri dhe i ...

Shitet apartament 2+1+verande 171,4 m2 ne qe...

€ 320,000
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti k ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m ...

Compare Listings