Properties listed in Faze ndertimi

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE KODRA E DIELLIT 2

€ 215,000
Dhoma Gjumi1
Tualete3
Size130 m2
1 Dhoma Gjumi
3 Tualete
130 m2
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri q ...
Shitet apartament 3+1+2 tualete dhe super verandë te Kodra e Diellit 2. Ndodhet ne katin e katert te ...
€ 215,000
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 , KODRA E DIELLIT 2.

€ 130,000
Dhoma Gjumi2
Size113 m2
2 Dhoma Gjumi
113 m2
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2. Ndodhet ne kompleksin me ...
Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2. Ndod ...
€ 130,000
Rezidenciale

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA ...

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndryshme. Ven ...
Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planime ...

Compare Listings