Properties listed in Garazh

Rezidenciale

VILE ME QIRA TEK WHITE HOUSES, PRANE TEG

€ 2,500
Size250 m2
250 m2
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate dhe totalisht ...
VILE ME QIRA White Houses, prane TEG. Siperfaqja totale eshte 250 m2. Vila eshte e organizuar ne tre ...
€ 2,500
Komerciale

SHITET AMBIENT TEK PAZARI I RI

€ 55,000
Size40 m2
40 m2
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet -depo Cmimi 55.000 ...
Shitet dyqani tek Pazari i Ri. Me siperfaqe 40 m2 dhe 20 m2 kati siper . -kondicioner -qepen -tualet ...
€ 55,000
Rezidenciale

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CEN...

€ 107,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size102 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
102 m2
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne katin e ...
Shitet apartament 2+1+2 te eleonora. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto ...
€ 107,000

Compare Listings