Properties listed in Perendim

Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000
Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

€ 85,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size131 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
131 m2
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim. Me ...
Shitet apartament në Yzberisht 2+1+2 + verande me siperfaqe 131 m2 total. Apartamenti ndodhet ne kat ...
€ 85,000
Rezidenciale

SHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE

€ 185,000
Dhoma Gjumi2
Tualete3
Size150 m2
2 Dhoma Gjumi
3 Tualete
150 m2
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore qe li ...
Shitet Vile 2 kateshe ne Piqeras,ne vijen bregdetare te Rivieres Shqiptare. Vila ndodhet ne ane te r ...
€ 185,000
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e nderteses es ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siper ...
€ 310,000
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 p ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfa ...
€ 90,000

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

€ 110,000
Dhoma Gjumi2
Size121 m2
2 Dhoma Gjumi
121 m2
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku 103 m2 neto . Ndodhet ne katin ...
Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH. Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku 103 m2 net ...
€ 110,000

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Size60 m2
60 m2
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mobiluar ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet ...
€ 450

Compare Listings