Properties listed in Qender Qyteti

Komerciale

SHITET DYQAN BUZE RRUGES KARL GEGA

€ 170,000
Shitet dyqan buze rruges Karl Gega. Dyqani eshte aktualisht me qera. Nje nga zonat me te preferuara per momentin prane b ...
Shitet dyqan buze rruges Karl Gega. Dyqani eshte aktualisht me qera. Nje nga zonat me te preferuara ...
€ 170,000
Rezidenciale

APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE, TE RRUGA ...

Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planimetri te ndryshme. Ven ...
Apartamente  me tipologji 1+1 dhe 2+1 ne shitje, te rruga e Barrikadave. Siperfaqe, kate dhe planime ...

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Size60 m2
60 m2
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mobiluar ...
Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik. Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet ...
€ 450

Compare Listings