Properties listed in Veri-Perendim

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU

€ 70,000
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size106 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
106 m2
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m2 bruto dhe 95.8 net ...
Shitet apartament ne fresk 2+1+2 ballkone , Kati 3 banim me orientimi veri-perendim. Siperfaqe 106 m ...
€ 70,000
Rezidenciale

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 NE FRESK

€ 90,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 123.6 m2 p ...
Apartament per shitje 2+1+2 ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu. Apartamenti eshte me siperfa ...
€ 90,000
Rezidenciale

PENTHOUSE NE SHITJE , PRANE ISH STACIONIT TE...

€ 165,000
Dhoma Gjumi2
Size165 m2
2 Dhoma Gjumi
165 m2
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka nje siperfaqe totale prej 165 ...
Shitet penthouse ,prane Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, ne rrugen Isuf Elezi. Ka nje siper ...
€ 165,000

Compare Listings