Properties listed in ME QIRA

Komerciale

Bar restorant hotel me qera, Divjake, ne hyr...

€ 1,500
💥Bar restorant hotel me qera💥 📍Divjake, ne hyrje te parkut kombetar te Karavastase 📐Siperf ...
💥Bar restorant hotel me qera💥 📍Divjake, ne hyrje te parkut kombetar te Karavastase 📐Siperfaqe totale 1200 m2 🏨Hotel ...
8 1,200 m2details
9
Rezidenciale

Jepet me qera Vile 4 kateshe

€ 3,000
💥Jepet me qera Vile 4 kateshe💥 📐Siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe truall 420m2! 📍Ndo ...
💥Jepet me qera Vile 4 kateshe💥 📐Siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe truall 420m2! 📍Ndodhet tek blloku i vilave ...
4 600 m2details
Komerciale
DHËNË ME QERA

Lokal me qera, Kodra e Priftit, Porcelan

€ 420
💥Lokal me qera💥 📍Kodra e Priftit, Porcelan 📐Siperfaqe 120 m2 🏷42.000 leke 👉Per nje vizite ...
💥Lokal me qera💥 📍Kodra e Priftit, Porcelan 📐Siperfaqe 120 m2 🏷42.000 leke 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te ...
120 m2details
Rezidenciale

Apartament 3+1+2 me qera, 21 dhjetori, prane...

€ 600
💥Apartament 3+1+2 me qera💥 📍21 dhjetori, prane bar Oslo 📐Siperfaqe totale 116 m2 🏡Kati 5, ...
💥Apartament 3+1+2 me qera💥 📍21 dhjetori, prane bar Oslo 📐Siperfaqe totale 116 m2 🏡Kati 5, 2 ashensore 🏷600 euro 👉Pe ...
3 116 m2details
Rezidenciale

Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, St...

€ 430
💥Apartament 1+1 me qera💥 📍Komuna e Parisit, stadiumi dinamo 📐Siperfaqe totale 70 m2 🏡Kati ...
💥Apartament 1+1 me qera💥 📍Komuna e Parisit, stadiumi dinamo 📐Siperfaqe totale 70 m2 🏡Kati 5 me ashensor 🏷430€ 👉Per ...
1 70 m2details
Komerciale

Jepet me qera ambjent per zyra, Perballe ish...

€ 700
💥Jepet me qera ambjent per zyra💥 📍Perballe ish ekspozites 📐Siperfaqe totale 38 m2 🏷700€/mu ...
💥Jepet me qera ambjent per zyra💥 📍Perballe ish ekspozites 📐Siperfaqe totale 38 m2 🏷700€/muaj 👉Per nje vizite ne pro ...
38 m2details
Translate »

Compare Listings