Properties listed in ME QIRA

Rezidenciale

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE SELVISE

€ 700
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size110 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
110 m2
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Mo ...
Jepet apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal ...
€ 700
Komerciale

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Dhoma Gjumi1
Size86 m2
1 Dhoma Gjumi
86 m2
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente ...
Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i n ...
€ 700
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size135 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
135 m2
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tuale ...
Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2. Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dh ...
€ 700
Komerciale

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK PALLATI ME SHIGJET...

€ 400
Size55 m2
55 m2
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. I investuar dhe i p ...
Jepet me qira ambient me siperfaqe 55m2. Ndodhet tek  Pallati me shigjeta, prane Alpha Bank. Kati 0. ...
€ 400
Rezidenciale

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK STADIUMI AIR AL...

€ 2,000
Dhoma Gjumi1
Tualete3
Size200 m2
1 Dhoma Gjumi
3 Tualete
200 m2
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon te madh bashke me k ...
Jepet me qira super apartament 3+2+1 tek Stadiumi Air Albania. Apartamenti organizohet me nje sallon ...
€ 2,000
Komerciale

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size64 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
64 m2
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. Cmimi 600 Euro ne mu ...
Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2. Mundesi e mire per investim dhe biznes. ...
€ 600
Rezidenciale

VILE TRE KATESHE ME QIRA PRANE UNIVERSITETIT...

€ 3,000
Size4,000 m2
4,000 m2
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: Selite, prane Unive ...
Jepet me qira vile tre kateshe prane universitetit “Marlin Barleti” , Selite. Vendodhja: ...
€ 3,000
Komerciale

AMBIENT PER ZYRA 2+1 ME QIRA TEK SQUARE 21

€ 500
Dhoma Gjumi1
Tualete2
Size115 m2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
115 m2
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe nje korridor qe ben ...
Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21. Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe ...
€ 500
Rezidenciale

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIE...

€ 350
Dhoma Gjumi1
Tualete2
1 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume informacion ju lutem na ko ...
Jepet apartament 2+1 me qera tek Kodra e Diellit. Cmimi 350 Euro ne muaj.   Per me shume inform ...
€ 350

Compare Listings