Komerciale

HOTEL PER SHITJE NE BORSH

€ 3,200,000
Tualete21
21 Tualete
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 nga te cilat 1260m2 ...
Shitet hotel kater katesh ne vijen bregdetare te Borshit. Siperfaqja totale e truallit eshte 3000m2 ...
€ 3,200,000
Rezidenciale

GODINE 3-KATSHE NE SHITJE, NE AUTOSTRADEN TI...

€ 1,500,000
Size1,200 m2
1,200 m2
Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5, shitet truall + godine 3 kateshe. • Me dokumentacion të rregullt. • Truall ...
Në autostradën Tiranë – Durrës, km 1.5, shitet truall + godine 3 kateshe. • Me dokumentacion t ...
€ 1,500,000
Truall

TOKE NE SHITJE , PRUSH.

€ 604,500
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale prej 9300m2. Ideale per magazina , kapanone  etj. Disponon dokumentacion te rregu ...
Shitet toke ne Prush. Siperfaqe totale prej 9300m2. Ideale per magazina , kapanone  etj. Disponon do ...
€ 604,500
Rezidenciale

SHITET VILE LUKSOZE BIG-TWIN NE PALASE, DHER...

€ 570,000
Dhoma Gjumi2
Tualete2
Size300 m2
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
300 m2
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndodhet ne vijen e tret ...
Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase. Vila ndo ...
€ 570,000
Rezidenciale

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE – PRANE KOPS...

€ 330,000
Dhoma Gjumi2
Size196 m2
2 Dhoma Gjumi
196 m2
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 196 m² + 100 m² verand ...
Shitet apartament 3+1+2+3 ballkone. Adresa: Kopshti Botanik Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 19 ...
€ 330,000

Shitet apartament 2+1+verande 171,4 m2 ne qe...

€ 320,000
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe totale 94,7 m2 dhe ...
Ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges se Kavajes, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaq ...
€ 320,000
Komerciale

AMBIENTI DHE BIZNESI NE SHITJE, TE MINE PEZA

€ 320,000
Size129 m2
129 m2
Shitet ambienti bashke me biznesin, te rruga Mine Peza. Ambienti ka siperfaqe totale prej 129 m2. Biznesi operon prej 15 ...
Shitet ambienti bashke me biznesin, te rruga Mine Peza. Ambienti ka siperfaqe totale prej 129 m2. Bi ...
€ 320,000
Rezidenciale

NE SHITJE 2 APARTAMENTE 2+1+1 & 1+1 PRAN...

€ 320,000
Dhoma Gjumi3
Tualete3
3 Dhoma Gjumi
3 Tualete
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne katin e pare te nje ...
Shiten 2 apartamente 2+1+2 dhe 1+1 prane Kophtit Zoologjik, Rruga Eduard Mano. Apartamentet jane ne ...
€ 320,000
Rezidenciale

SHITET VILE 3 KATESHE PRANE KOMISARIATIT NR....

€ 310,000
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siperfaqja e nderteses es ...
Vile 3 kateshe per shitje prane Komisariatit te Policise Nr. 4 ne hyrje te Rruges Myslym Keta. Siper ...
€ 310,000

Compare Listings