Your search results

8 POSTE PARKIMI NE SHITJE,RRUGA HASAN ALLA KOMUNA E PARISIT

€ 104,000
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania,
Favorite

Përshkrimi

NE SHITJE 8 POSTE PARKIMI, RRUGA HASAN ALLA

Pozicinohen ne nje pallat te ri, tek Komuna e Parisit
Kati -2
Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor
Cdo post ka hapesiren e tij autonome dhe siperfaqe optimale per hapesiren e planifikuar per pakim

Per me shume informacion mos hezitoni te me kontaktoni
0696448584

Të dhënat

Property Id : 30413
Çmimi: € 104,000
Property Size: 124 m2
Year Built: 2005

Grejs Nasufi

Office Coordinator
Member of: Star Real Estate

Grejs Nasufi

Office Coordinator

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Grejs Nasufi