Your search results

AMBIENT ME QIRA MBRAPA ETC RRUGA E ELBASANIT

€ 600
Rruga e Elbasanit, mbrapa ETC,
Favorite

Përshkrimi

Jepet ambient me qira mbrapa Etc me siperfaqe totale 65 m2.

Mundesi e mire per investim dhe biznes.

Cmimi 600 Euro ne muaj.

Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30466
Çmimi: € 600
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Nea Real Estate

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono WhatsApp

Compare Listings

Nea Real Estate