Your search results

AMBIENT PER QIRA TE STADIUMI DINAMO

€ 700
Favorite

Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyra, prane stadiumit Dinamo.
Ambienti ka siperfaqe 86 m2 i cili eshte i ndare ne dy ambiente dhe dy tualete.
Ndodhet ne katin e dyte, ne nje pallat buze rruges kryesore.
Ambienti ofrohet bosh dhe eshte pershtatshem per zyra, klinika, studio etj.
Gjithashtu ofron mundesi reklamimi duke qenese ka vetrata xhami me pamje nga rruga kryesore.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30434
Çmimi: € 700
Sipërfaqja: 86 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1

Veçori dhe Komoditete

Sonila Krasniqi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 674 881 216 WhatsApp

Similar Listings

Komerciale

JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE LULISHTES CAJUPI

€ 450
Dhoma Gjumi2
Size68 m2
2 Dhoma Gjumi
68 m2
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe totale 69 m2 dhe ndah ...
Ofrohet ambient komercial per qira prane stadiumit Dinamo (Lulishte Cajupi). Ambienti ka siperfaqe t ...
€ 450

Compare Listings

Sonila Krasniqi