Your search results

AMBIENT PER ZYRA 2+1 ME QIRA TEK SQUARE 21

€ 500
Ish Parku, Square 21,
Favorite

Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyra tek Square 21.

Organizohet ne tre ambjente, dy tualete, ballkon, dhe nje korridor qe ben shperndarjen.

Me siperfaqe 115 m2 dhe ndodhet ne katin e shtate.

Cmim 500 Euro ne muaj.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30457
Çmimi: € 500
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ashensor
Ballkon

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Compare Listings

Erjon Caushi