Your search results

AMBIENTI DHE BIZNESI NE SHITJE, TE MINE PEZA

€ 320,000
rruga Mine Peza,
Favorite

Përshkrimi

Shitet ambienti bashke me biznesin, te rruga Mine Peza.

Ambienti ka siperfaqe totale prej 129 m2.

Biznesi operon prej 15 vitesh ne treg.

Vendodhja eshte nje nga te preferuarat per biznes sepse eshte afer qendres dhe e aksesueshme nga shume njerez.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

+355699957675

Të dhënat e Pronës

Id: 30398
Çmimi: € 320,000
Sipërfaqja: 129 m2
Dhoma: 1

Veçori dhe Komoditete

Fatmir Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 69 995 7675 WhatsApp

Compare Listings

Fatmir Caushi