Your search results

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, River Residence, ish fusha e aviacionit

€ 85,410
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥APARTAMENT 1+1 NE SHITJE💥

📍River Residence, ish fusha e aviacionit

📐Siperfaqe totale 65.7 m2

🌅Orientimi veri perendim

🏡Kati 4 banim

📝Organizohet ne :
-Korridor shperndares ne hyrje te Apartamentit
-Sallon bashke me kendin e gatimit.
-Dhome matrimoniale me garderobe.
-Tualet me drite natyrale
-Ballkon

📣Ndricim dhe diellezim optimal per te gjithe hapesirat

🔺️Perfundon ne qershor 2024

🏷85.410 €

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️:069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31484
Çmimi: € 85,410
Property Size: 65 m2
Dhoma Gjumi: 1

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate