Your search results

Apartament 1+1 ne shitje , Vasil Shanto

€ 85,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania,
Favorite

Përshkrimi

🏡Apartament 1+1 ne shitje

📍Vasil Shanto

📶Kati 3 pallat i ri pa ashensor

📐 63.5m siperfaqe bruto dhe 57.5m siperfaqe neto

🏷 Cmimi 85000euro

🔺️I restauruar totalisht.

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31305
Çmimi: € 85,000
Property Size: 63 m2
Property Lot Size: 63 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate