Your search results

APARTAMENT 1+1 PER QIRA, TEK JURIDIKU

€ 450
Rruga Milto Tutulani, Fakulteti Juridik,
Favorite

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira, tek Fakulteti Juridik.

Apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2 dhe jepet totalisht i mobiluar.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore, dhe ofron qetesi.

Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuara te Tiranes qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

 

Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29533
Çmimi: € 450
Dhoma: 1

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Depo/Zyre
Frigorifer
Mobiluar
Parket
Perendim
Qender Qyteti

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings