Your search results

APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI ME QERA, Kodra e Diellit 1

€ 500
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI ME QERA💥

📍Kodra e Diellit 1

🏡Kati i pare banim

📐Siperfaqe totale 75 m2

👉Ne cmim perfshihet post parkimi dhe administrimi i rezidences

🔺️Totalisht i mobiluar

🏷500€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️:069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31425
Çmimi: € 500
Property Size: 75 m2
Property Lot Size: 75 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate