Your search results

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, Rr. Sami Frasheri, Blloku

€ 700
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania,
Favorite

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1 ME QIRA✨

📍Rr. Sami Frasheri, Blloku

📝Organizimi:
Dhome ndjenje dhe guzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon.

• Pallat i ri, me ashensor
• Mobilim i ri
• I lire nga data 15 Mars

🏷Çmimi 700€/muaj

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31363
Çmimi: € 700
Property Size: 70 m2
Property Lot Size: 70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate