Your search results

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE , ISH STACIONI I TRENIT.

€ 95,000
Rruga Haxhi Hysen Daullja,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen  Haxhi Hysen Daullja,  prane Ish Stacionit te Trenit.

Ka nje siperfaqe totale prej 91m2. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla te bardha.

Organizohet ne nje korridor hyres qe ben ndarjen e ambienteve, nje sallon ndenje , kendi i gatimit, dy dhoma gjumi , nje  tualet me ajerosje natyrale dhe nje ballkon.

Orientimi jug ben te mundur ndricmin natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

+355685210007.

Të dhënat

Property Id : 29569
Çmimi: € 95,000
Dhoma: 2
Tualete: 1

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ballkon
Jug
Me hipoteke
Mobiluar

Erjon Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings

Erjon Caushi