Your search results

Apartament 2+1 ne shitje, Yzberisht, prane bar Unik

€ 107,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania,
Favorite

Përshkrimi

💥Apartament 2+1 ne shitje💥

📍Yzberisht, prane bar Unik

📐Siperfaqe totale 106 m2

🏡 Pozicionohet në katin e 3, me ashensor.

📝 Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

👉 Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

📣 Prona ofron mundësi shumë të mirë banimi dhe investimi.

🏷107.000€

👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni:

☎️: 069 270 3400

Të dhënat

Property Id : 31416
Çmimi: € 107,000
Property Size: 106 m2
Property Lot Size: 106 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2

Star Real Estate

realestate@stargroup.com

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0692703400 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
SHITUR
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate