Your search results

APARTAMENT 2+1+2 , KODRA E DIELLIT 2.

€ 130,000
Kodra e Diellit 2,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 , te Kodra e Diellit 2.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113m2.

Ndodhet ne kompleksin me te kerkuar te koheve te fundit , me facilitetet me te nevojshme afer zones, duke e bere sa me komode jetesen.

Apartamenti eshte ne faze ndertimi e siper .

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

+355696042802.

Të dhënat

Property Id : 29572
Çmimi: € 130,000
Dhoma: 2
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Faze ndertimi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp
Translate »

Compare Listings