Your search results

Apartament 2+1+2 me qira ne rrugen Eduard Mano

€ 500
Favorite

Përshkrimi

Apartament me qira 2+1+2 ne Rrugen Eduard Mano, tek Liqeni Thate.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pa banuar me pare.
Ambienti organizohet ne dy dhoma gjumi te bollshme, salloni dhe kuzhina, dy banjo plus plus dy ballkone.
Ndodhet ne katin e pare te pallatit, i rikonstrukturuar totalisht, i pajisur me grilla elektrike, sistem ngrohjeje etj.
Orientimi i aartamentit lindje-perendim.

Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Të dhënat

Property Id : 29578
Çmimi: € 500
Dhoma: 2
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Mobiluar
Translate »

Compare Listings

Star Real Estate