Your search results

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE , MBI KRISTAL CENTER.

€ 107,000
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te eleonora.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 102 m2 bruto dhe 90m2 neto . Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe mireadministruar.
Organizohet ne nje korridor hyres qe ben shperndarjen ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi , 2 tualete me ajerosje .
Orientimi jug lindje.
Shitet i mobiluar përfshirë dhe 1 post parkingu.
Çmim 107000 €
Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Per me shume informacion

+355685210007

Të dhënat e Pronës

Id: 30405
Çmimi: € 107,000
Sipërfaqja: 102 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
Year Built: 2008

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Frigorifer
Garazh
Grill
Jug
Lindje
Me hipoteke
Mobiluar
Parket
Parkim

Erjon Caushi

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono '+355 68 521 0007 WhatsApp

Similar Listings

Rezidenciale

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIELLIT

€ 60,000
Dhoma Gjumi1
Tualete1
Size50 m2
1 Dhoma Gjumi
1 Tualete
50 m2
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me nje sallon plus kuzhi ...
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit . Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 . Organizohet me n ...
€ 60,000

Compare Listings

Erjon Caushi