Your search results

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, VASIL SHANTO.

€ 110,000
Vasil Shanto.,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Vasil Shanto , prane KESH.

Ka nje siperfaqe totale 121,6 m2 ku 103 m2 neto . Ndodhet ne katin e 6 ( i fundit ) te nje pallati te vitit 1999 me sistem kapote .

Organizohet ne nje korridor hyres qe ben ndarjen ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ,  2 tualete ku njeri eshte me ajerosje natyrale dhe nje ballkon.

Orientimi lindje – perendim ben te mundur ndricimin natyral pothuajse gjate gjithe dites .

Shitet pjeserisht i mobiluar .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

+355685210007.

Të dhënat

Property Id : 29562
Çmimi: € 110,000
Dhoma: 2
Tualete: 2
Year Built: 1999

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ballkon
Lindje
Me hipoteke
Perendim
Sistem kapot

Contact Me

Rezervo nje takim
Call WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
SHITUR
Rezidenciale
SHITUR
Translate »

Compare Listings