Your search results

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA "MINE PEZA"

€ 212,800
Tregu "Mine Peza", Rruga Petro Marko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania,
Favorite

Përshkrimi

Shitet apartament tek “Rezidenca Mine Peza”

• Tipologjia 3+1+2
• Siperfaqe totale 152 m2
• Planimetri e mireshfrytezuar
•Cmimi 1400 euro/m2

Pozicionuar ne zemer te Tiranes, me akses te menjehershem me qendren, garanton nje standart te larte jetese. Akses i cili perdoret me se miri dhe per investim.
Cilesia e larte e ndertimit dhe pamja e lire e bejne kompleksin mjaft te preferuar per banim.

Per me shume informacion rreth prones mos hezitoni te me kontaktoni
069 995 7675

Të dhënat

Property Id : 30436
Çmimi: € 212,800
Property Size: 152 m2
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
Year Built: 2023

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi