Your search results

APARTAMENT ME QIRA 2+1 ME DEPO 400 EURO NE BLLOK

€ 400
Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania,
Favorite

Përshkrimi

APARTAMENT ME QIRA 2+1+depo
📍Rruga Vaso Pasha,Bllok

•Jepet i pamobiluar(si ne foto)
•Do vendoset kuzhina dhe dyert e brendshme
•Pallat ekzistues

Cmimi 400 euro
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Të dhënat

Property Id : 30571
Çmimi: € 400
Dhoma Gjumi: 2

Fatmir Caushi

Contact Me

Rezervo nje takim
Call 0699957675 WhatsApp

Te ngjashme

Rezidenciale
Translate »

Compare Listings

Fatmir Caushi