Your search results

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE BLLOK

€ 700
Blloku, prane Ama Caffe,
Favorite

Përshkrimi

Jepet apartament me qira 2+1+2 me siperfaqe 135 m2.

Organizohet me sallon ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi,  dy tualete dhe verande 20 m2.

Ndodhet ne Bllok ne katin e peste.
Cmimi 700 euro perfshire dhe nje post parkimi.

Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

Të dhënat e Pronës

Id: 30432
Çmimi: € 700
Sipërfaqja: 135 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 2

Veçori dhe Komoditete

Veçori të tjera
Ajër i kondicionuar
Ashensor
Ballkon
Mobiluar
Parkim

Nea Real Estate

Më Kontakto

Planifiko një takim
Telefono WhatsApp

Compare Listings

Nea Real Estate